BERNHARD LEİTNER

Bernhard Leitner

Bernhard Leitner

Green Code Genel Müdürü

Bernhard Leitner, uluslararası işletme yönetimi, tasarım ve organizasyonel yazılım sistemleri alanlarında deneyime sahiptir. Geçtiğimiz on yıl boyunca prekast beton endüstrisinde önemli görevlerde bulunmuştur. 2017 yılından bu yana Progress Group bünyesinde İnovasyon Geliştirme Müdürü olarak görev yapmaktadır. Ayrıca 2018'den beri Green Code şirketinde Genel Müdürlük görevini sürdürmektedir. Yalıtımlı cephe elemanları, bileşenlerle etkinleştirilen ve akustik olarak optimize edilmiş tavan elemanlarından oluşan yenilikçi ve sürdürülebilir bir prekast beton yapı sistemi olan Green Code, doğrudan mimarlar, geliştiriciler ve bina sahipleri için özel olarak tasarlanmıştır.

Green Code'un prekast beton sistemi, ürün geliştirme, bileşenlerin iyileştirilmesi ve gerekli onayların alınmasının yanı sıra bir dizi hizmet ve eğitim sağlayarak prekast beton tesislerine destek sağlamaktadır.  Şirket, standartların, kılavuzların ve kapsamlı dokümantasyonun oluşturulması yoluyla da sürekli kalite desteği sunmaktadır. Green Code sistemi kullanılarak inşa edilen binalar, inşaat sürelerinin kısaltılmasının yanı sıra termal, iklimsel ve akustik performansta iyileştirmeler de dâhil olmak üzere fark yaratan özelliklere sahiptir.

Green Code bina sistemi monolitik ve son derece sağlamdır, bu nedenle yüksek sismik yüklere sahip alanlarda kullanıma uygundur. Ayrıca, Eurocode standartlarına sahip olduğu için yapısal olarak geleneksel yerinde dökülen beton çözümlerine benzer ve hatta onların yerine kullanılabilir özelliktedir.

Ayrıca, tüm bina hizmetleri dünya çapında test edilmiş ve onaylanmış prekast beton elemanlara sorunsuz bir şekilde entegre edilebilmektedir.